Objednej si své portrétní focení ještě dnes

vybrat si můžeš z následujících balíčků

BALÍČEK 1

Rezervuj si v čas
500 Kč za 1 hod.

-1 hodina focení-
– 5 fotografií v digitální formě-
-možnost dokoupit další fotografie 100Kč/1 foto-

lucie-a-jasminka

BALÍČEK 2

Rezervuj si v čas
1200 Kč za 1,5 hod.

-1,5 hodina focení-
– 10 fotografií v digitální formě-
-možnost dokoupit další fotografie 100Kč/1 foto-

rivolovi

BALÍČEK 3

Rezervuj si v čas
1700 Kč za 1,5 hod.

-1,5 hodina focení-
– 15 fotografií v digitální formě-
-možnost dokoupit další fotografie 100Kč/1 foto-

_sed9966-edit-kopie

Chcete mít jedinečnou sbírku fotografií své rodiny?

objednejte si dlouhodobé fotografování důležitých momentů

Právě nyní spouštím jedinečnou nabídku dlouhodobého rodinného fotografování. Hlavním cílem je zachytit za určité životní období, například jeden rok, ty nejdůležitější momenty Vaší rodiny.

Co mně k tomu vede?
Chci nabídnout něco co tu ještě není a co se odlišuje od ostatních kolegů fotografů a do portrétního focení to přináší nový rozměr.

Jak to bude probíhat?

Jednoduše si vyberete jeden z balíčků, který vidíte pod tímto textem a tím začne naše dlouhodobá spolupráce.

BALÍČEK 4

Rezervuj si v čas
7000 Kč za 7 hod.

-cca 7 hodin focení-
-cca 5 různých událostí z  Vašeho života, které zachytím-
-50 ks fotografií v digitální formě (1 událost/10 fotografií)-
-moje flexibilita a schopnost přizpůsobit se Vašim událostem-
-možnost dokoupit další fotografie 100Kč/1 foto-

Jedná se o unikátní a dlouhodobou spolupráci. Díky tomuto balíčku budu schopen zachytit cca 5 událostí, které jsou pro Vás a pro Vaši rodinu důležité. Focení se dá rozdělit dle potřeby i na více událostí, není to pevně dané. Za částku 7000 Kč budu pro Vás k dispozici v důležitých momentech Vašeho života.
Může tak vzniknout ucelená a jedinečná kolekce snímků Vaší rodiny, která bude mít stejný rukopis. Do těchto 5 událostí můžou být zahrnuty nejrůznější momenty z Vašeho života.
Můžu například fotit narozeniny všech členů Vaší rodiny. Dále můžu vyrazit na některý z Vašich výletů a zachytit Vás tak na Vašich oblíbených místech. Možnosti jsou různé a já jsem pro každou zajímavost, nebráním se prakticky ničemu. Před zakoupením tohoto balíčku doporučuju první zakoupit minimálně BALÍČEK 1 abyste si mohli vyzkoušet to jestli Vám sedím jako člověk a chcete, abych s Vámi strávil více času 🙂

_sed0502-edit-edit-edit-kopie

BALÍČEK 5

Rezervuj si v čas
12 000 Kč za 10 hod.

-cca 10 hodin focení-
-cca 10 různých událostí z  Vašeho života, které zachytím-
-100 ks fotografií v digitální formě (1 událost/10 fotografií)-
-moje flexibilita a schopnost přizpůsobit se Vašim událostem-
-možnost dokoupit další fotografie 100Kč/1 foto-

Díky tomuto balíčku se toho dá stihnou opravdu hodně. Budu schopen zachytit cca 10 událostí, které jsou pro Vás a pro Vaši rodinu důležité. Focení se dá opět rozdělit dle potřeby i na více událostí, není to pevně dané. Za částku 12 000 Kč budu pro Vás k dispozici téměř kdykoliv.
Počet hodin v tomto balíčku doslova vybízí k nějakému dlouhodobému mapování Vaší rodiny. Může tak vzniknout ucelená a jedinečná kolekce, která bude mít stejný rukopis. Do těchto 10 událostí můžou být zahrnuty nejrůznější momenty z Vašeho života. Mohou být rozděleny i do několika let.
Můžu například fotit narozeniny všech členů Vaší rodiny v průběhu několika let. Dále můžu vyrazit na některý z Vašich výletů a zachytit Vás tak na Vašich oblíbených místech. Napadá mně taky varianta zmapovat fotograficky i ostatní členy Vaší širší rodiny a vytvořit tak jakousi mezigenerační kolekci snímků. Opravdu velký počet snímků vybízí také k tomu fotit Vás při Vašich oblíbených či pracovních aktivitách. Můžu zachytit to co máte rádi v průběhu několika let. Možnosti jsou různé a já jsem pro každou zajímavost, nebráním se prakticky ničemu.
Před zakoupením tohoto balíčku doporučuju první zakoupit minimálně BALÍČEK 1 abyste si mohli vyzkoušet to jestli Vám sedím jako člověk a chcete, abych s Vámi strávil více času 🙂 Pokud se někdy v průběhu rozhodnete ukončit naši spolupráci vratím Vám Vaše peníze, které jste ještě nevyčerpaly.

_sed0427-edit-kopie

BALÍČEK 6

Rezervuj si v čas
20 000 Kč za 20 hod.

-cca 20 hodin focení-
-cca 20 různých událostí z  Vašeho života, které zachytím-
-200 ks fotografií v digitální formě (1 událost/10 fotografií)-
-moje flexibilita a schopnost přizpůsobit se Vašim událostem-
-možnost dokoupit další fotografie 100Kč/1 foto-

Balíček, který obsahuje nejvíc fotografických hodin a snímků. Budu schopen zachytit cca 20 událostí, které jsou pro Vás a pro Vaši rodinu důležité. Focení se dá opět rozdělit dle potřeby i na více událostí, není to pevně dané. Za částku 20 000 Kč budu pro Vás k dispozici za každých okolností.
Počet hodin v tomto balíčku je naprosto skvělí pro rozsáhlou několikaletou spolupráci. Může tak vzniknout ucelená a jedinečná kolekce, která bude vyprávět příběh Vaší rodiny. Je možné, že se z nás stanou poměrně dobří přátelé a já už nebudu chodit k zákazníkům, ale k přátelům, které jsem díky focení velmi dobře poznal. Už z tohoto důvodu je nesmírně důležité abyste před zakoupením tohoto balíčku zjistili jestli Vám sedím jako člověk a fotograf. Do těchto 20 událostí můžou být zahrnuty opravdu nejrůznější momenty z Vašeho života. Také do tohoto balíčku patří všechny ostatní možnosti, které jsem jmenoval u předchozích balíčků. Část snímků může být například použita pro nafocení svatby Vašich dětí a jsou zde možné i jiné kombinace. Možnosti jsou různé a já jsem pro každou zajímavost, nebráním se prakticky ničemu.
Pokud se někdy v průběhu rozhodnete ukončit naši spolupráci vratím Vám Vaše peníze, které jste ještě nevyčerpaly.

_sed0495-edit-kopie