ONLINE VÝUKA EDITACE

získej nové dovednosti z pohodlí svého domova

JAK TO PROBÍHÁ?

Prostřednictvím aplikace Google Hangouts vám jednoduše sdílím svou obrazovku, vidíte a slyšíte tedy vše, co je potřeba. V přátelském rozhovoru mi sdělíte, co chcete vědět. Co byste se rádi naučili, popřípadě čeho byste se na svých snímcích rádi vyvarovali a zbavili. Já vám dle svého nejlepšího vědomí a svědomí sdělím své zkušenosti a postupy. Můžete mi také zaslat svůj snímek ve formátu RAW a společně se pustíme do jeho editace pěkně od začátku. Je možné sjednat i osobní intenzivní výuku a dlouhodobou spolupráci. Jinak samozřejmě poskytuju všechny potřebné tipy a rady na svých fotografických workshopech.

PROČ A PRO KOHO?

Tento způsob výuky je vhodný pro lidi, kteří bydlí daleko od mého působiště (jižní morava) a nebo potřebují opravdu rychlou a cílenou radu. Největším bonusem je klid a pohodlí domova, hned po lekci můžete zkoušet své nové poznatky.

VÝUKA EDITACE

LIGHTROOM

Již několik let používám tento skvělý a intuitivní program. Ve správných rukou se stává skvělým a jednoduchým nástrojem, jehož používání vede k dosažení snímků, které jsi vždycky chtěl mít. Jsem tu od toho, abych se s tebou podělil o své zkušenosti a předal ti maximum z toho co umím.
VÝUKA EDITACE

PHOTOSHOP

Profesionální foto-grafický software, díky kterému mohu dotáhnout editaci fotografií na úplně jinou úroveň. Za několik let praxe jsem se naučil ovládat tento nástroj na velmi pokročilé úrovni. Používám nejnovější techniky editace jako „doging“ and „burning“ v kombinaci s mým vlastním způsobem práce. S pomocí pluginu TK Actions panel můžu dokonale ovládat své workflow a popustit uzdu své fantazii. Jsem tu od toho, abych to s tebou všechno sdílel.
VÝUKA EDITACE

COLOR EFEX PRO

Součástí mé workflow je také používání tohoto skvělého softwaru, který se dá perfektně propojit s Lightroomem i Photoshopem. Jedná se o plugin, díky kterému se dá dosáhnout jednoduchým způsobem nádherných visuálních efektů. Já vím jak na to a jsem tu od toho, abych se vámi o to podělil.
 • Plánování

  Nejdříve se domluvíme na tom čemu se budeme v průběhu výuky věnovat. Vyslechnu si tvé požadavky a očekávání na kterých pak následně sestavím celou lekci.

 • Průběh výuky

  Na základě předchozího plánování začíná samotná výuka. Vše probíhá prostřednictvím SKYPU a nebo GOOGLE HANGOUTS. V průběhu lekce pružně reaguju a snažím se tak předat potřebné znalosti.

 • Hodnocení lekce

  Na konci každé lekce se ptám jak jsi byl s výukou spokojený a jestli se naplnili tvé očekávání. Zjišťuji co bylo pro tebe nejdůležitější a co dalšího by jsi potřeboval vědět. Pokud chceš dále pokračovat domluvíme si další sezení.

 • Tvá praxe a nová lekce

  Po ukončení lekce budeš zkoušet své nové znalosti v praxi. Jsem tu od toho, abych ti pomohl i poté co naše lekce skončí. Můžeš mně kdykoliv kontaktovat a domluvit si se mnou další výuku.

_dsc4756-kopie

Trochu něco o mém způsobu práce

Díky opravdu častým návratům do lesů a hor jsem svědkem nádherných a neopakovatelných momentů. Tyto zážitky se pak snážím sdílet prostřednictvím svých snímků. Zastávám přesvědčení a názor, že divák sledující fotografii nemá šanci nikdy naplno pocítit daný okamžik opravdově. Tento smyslový deficit se snažím obejít tím, že používám svobodně a intuitivně barvy, které mnohdy nesouvísí s realitou. Při své práci používám programy Lightroom a Photoshop. Jsem připraven s vámi sdílet své dovednosti pomocí těchto výukových lekcí.

Dovednosti

Photoshop 90%
Lightroom 95%
Color efex pro 100%

BALÍČEK 1

Začni ještě dnes
750 Kč za 1 hod.

-1 hodina výuky-
-klient si může dělat záznam lekce-
-15 min. konzultace zdarma navíc-

BALÍČEK 2

Začni ještě dnes
1300 Kč za 2 hod.

-sleva 15%-
-2 hodina výuky-
-klient si může dělat záznam lekce-
-30 min. konzultace zdarma navíc-

BALÍČEK 3

Začni ještě dnes
1800 Kč za 3 hod.

-sleva 20%-
-3 hodina výuky-
-klient si může dělat záznam lekce-
-30 min. konzultace zdarma navíc-
– můžeš si čas rozdělit do několik sezení-

BALÍČEK 4

Začni ještě dnes
3000 Kč za 5 hod.

-sleva 20%-
-5 hodin výuky-
-klient si může dělat záznam lekce-
-45 min. konzultace zdarma navíc-